Chrousti

...o čem přemýšlí chrousti

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
Error
  • JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /data/web/virtuals/125430/virtual/www/domains/chrousti.cz/images/113
Notice
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/113
Wednesday, 10 October 2012 09:07

Bagrujeme zahradu

Rate this item
(0 votes)

Poté co nám čtyři zahradníci ani nezavolali zpět, další se neobtěžovali ani poslat rozpočet a poslední nám to spočítal na pěknou sumičku, pustili jsme se do zahrady sami.

 

Děda sehnal zeminu; přímo z pískovny a pěkně vytříděná. Zeminu nám přivezla tatrovka, a taktak se sem vešla. Při každém složení tu 10 minut manévrovala, než zacouvala a opět vycouvala. Největší radost z obrovských krtinců měl Ríša. Dokonalé tankové pole plné bahna. Pustili jsme se do práce.  Hrubým počtem jsme si spočítali, že musíme naložit, rozvést a rozhrabat přes 3000 kortoučů. A to je výzva! Zkusili jsme to. Pak jsem usoudili, že tolik víkendů, abychom to sami rozvozili, do jara není. A tak jsem si zavolal Bobíka (Pinďa, Fifinka a ten třetí zůstali doma). Bobík nám to za hodinku krásně srovnal a načechral. Teď nám zbyde pár volných víkendů. Stačí jen vzít hrabičky a hrabat a hrabat. Časem tam možná i něco nasejem :)

 

Edit 12. 10.

Tak nakonec se to všechno seběhlo a je hotovo, dokonce víc než se plánovalo. Máme obrubníčky, kamenné chodnéčky, kačírkové obsypání baráku...  a hlavně zaseto. Jen jsme to dodělali, začlo pršet. Takže už máme i zalito.

 

Image Gallery

{gallery}113{/gallery}
More in this category: « Brloh Děda Vykuk »
AcyMailing: Could not load compat file for J2.5.22This module can not work without the AcyMailing Component

O nás

O chroustech se toho ví obecně hodně. Jsou škodliví, ale zároveň vzácní. Pochybuje se o jejich smrtelnosti, pověstné je i jejich chroustání při dlouhém přemýšlení. Něco na tom všem možná je,  ale neházejte všechny chrousty do jednoho pytle.

Colors Option

Naši známí

Kdo je Online

We have 6 guests and no members online