Chrousti

...o čem přemýšlí chrousti

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
středa, 10 říjen 2012 09:07

Bagrujeme zahradu

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Poté co nám čtyři zahradníci ani nezavolali zpět, další se neobtěžovali ani poslat rozpočet a poslední nám to spočítal na pěknou sumičku, pustili jsme se do zahrady sami.

 

Děda sehnal zeminu; přímo z pískovny a pěkně vytříděná. Zeminu nám přivezla tatrovka, a taktak se sem vešla. Při každém složení tu 10 minut manévrovala, než zacouvala a opět vycouvala. Největší radost z obrovských krtinců měl Ríša. Dokonalé tankové pole plné bahna. Pustili jsme se do práce.  Hrubým počtem jsme si spočítali, že musíme naložit, rozvést a rozhrabat přes 3000 kortoučů. A to je výzva! Zkusili jsme to. Pak jsem usoudili, že tolik víkendů, abychom to sami rozvozili, do jara není. A tak jsem si zavolal Bobíka (Pinďa, Fifinka a ten třetí zůstali doma). Bobík nám to za hodinku krásně srovnal a načechral. Teď nám zbyde pár volných víkendů. Stačí jen vzít hrabičky a hrabat a hrabat. Časem tam možná i něco nasejem :)

 

Edit 12. 10.

Tak nakonec se to všechno seběhlo a je hotovo, dokonce víc než se plánovalo. Máme obrubníčky, kamenné chodnéčky, kačírkové obsypání baráku...  a hlavně zaseto. Jen jsme to dodělali, začlo pršet. Takže už máme i zalito.

 

Více z této kategorie: « Brloh Děda Vykuk »
AcyMailing: Could not load compat file for J2.5.22This module can not work without the AcyMailing Component

O nás

O chroustech se toho ví obecně hodně. Jsou škodliví, ale zároveň vzácní. Pochybuje se o jejich smrtelnosti, pověstné je i jejich chroustání při dlouhém přemýšlení. Něco na tom všem možná je,  ale neházejte všechny chrousty do jednoho pytle.

Kdo je Online

Právě přítomno: 15 hostů a žádný člen